Płyta vs pendrive. Nowe produkty w ofercie.

Zawsze istnieje u mnie możliwość zamówienia dodatkowych fotoproduktów. Fotoksiążki i fotoalbumy to już pewnie standard u innych fotografów – o nowościach u mnie piszę niżej.
Każde zlecenie fotograficzne oddaję (co najmniej) na nośniku cyfrowym. Teraz macie wybór czy chcecie zdjęcia na płycie czy na pendrivie. Ale nie są to zwyczajne nośniki danych – są one specjalnie spersonalizowane pod Waszą uroczystość. Zatem co byście woleli: płytę czy pendrive? :)

DSC_0545 DSC_0536 DSC_0558

Przedtem można pomyśleć o nowoczesnym zaproszeniu, podziękowaniu lub tabliczce na stoły gości weselnych, a wszystko to może być z Waszymi zdjęciami. Stąd od początku mam w ofercie sesje przedślubne zaproszeniowe. Wszystko to wydrukowane w eleganckiej formie na składanej karcie w formacie 15×20 cm i gramaturze 800 g/m2.

DSC_0554

Za wyjątkową pamiątkę dla rodziców lub świadków może posłużyć składany TRIPLEKS w okładce z ekoskóry zawierający trzy Wasze ulubione zdjęcia. Dostępne formaty kwadratowe od 15×15 cm lub pionowe od 23×15 cm.

DSC_0551 DSC_0553

Zaś największą pamiątką z każdej sesji jaką jestem w stanie wykonać czy to ślubna, czy rodzinna, czy dziecięca, na pewno będzie fotoobraz. Także tutaj można wybrać między obrazem na płótnie rozciągniętym na drewnianej ramie, obrazem na piance, którą można zarówno przykleić jak i postawić oraz wielkoformatowym plakatem do włożenia w dowolną ramę. Wszystkie zaprezentowane fotoprodukty świetnie wyglądają na żywo, kiedy można wybadać ich jakość, dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych współpracą na niezobowiązujące spotkanie prezentacyjne.

DSC_0555 DSC_0556

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>